Natječaji 2022

OSNOVNA ŠKOLA MARE ŠVEL – GAMIRŠEK

KLASA:112-04/22-01/1

URBROJ:2196-62-01-22-7

U Vrbanji, 21. studenog 2022.

OBAVIJEST O IZBORU KANDIDATA

Obavještavam kandidate koji su dostavili prijavu na natječaj za radno mjesto učitelja engleskog jezika, 1 izvršitelj na određeno nepuno radno vrijeme od 25 sati tjedno, do povratka na rad radnice koji je objavljen dana 17. listopada 2022. godine,  na mrežnoj stranici i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnoj stranici i oglasnoj ploči  Osnovne škole Mare Švel -  Gamiršek da je na temelju Izvješća Povjerenstva  o provedenom postupku i rang listi kandidata Odlukom ravnatelja škole uz prethodnu suglasnost Školskog odbora dana 21. studenog  2022. godine

IZABRANA

Barbara Baotić, magistra primarnog obrazovanja s pojačanim engleskim jezikom, za radno mjesto učitelja/ice engleskog jezika na određeno nepuno radno vrijeme, do povratka na rad radnice s rodiljnog dopusta.

Obavijest o izboru kandidata objavljena je dana  21. studenog 2022. na  mrežnoj stranici Osnovne škole Mare Švel-Gamiršek Vrbanja.

Ravnateljica:

Dara Brčić

OSNOVNA ŠKOLA MARE ŠVEL-GAMIRŠEK

KLASA: 112-04/22-01/1

URBROJ: 2196-62-01-22-6

U Vrbanji, 15. studenog 2022.

IZVJEŠĆE O PROVEDENOM POSTUPKU PISANE PROCJENE I VREDNOVANJA KANDIDATA

(kategorija b) Pravilnika o odgovarajućoj vrsti obrazovanja učitelja i stručnih suradnika u osnovnoj školi

ZA ZAPOŠLJAVANJE NA RADNOM MJESTU

– UČITELJ ENGLESKOG JEZIKA

I RANG LISTA KANDIDATA

1. Testiranju je pristupio 1 kandidat.

1. Testiranje kandidata  započelo je u 9.00 sati te trajalo do 9:45 sati.
  2. Pismeno testiranje provedeno je u skladu s pravilima navedenim u Pozivu na testiranje i iz pravnih izvora navedenih u istom, sastojalo se od 20 pitanja sveukupno.  Maksimalni broj bodova  na testu je 45 bodova. Minimalan broj bodova za prolaz je 27 bod odnosno 60% testa.

1. Povjerenstvo je nakon obavljenog testiranja zbrojilo bodove osvarene na testiranju za kadidata koji je pristupio testiranju te utvrdilo rezultate testiranja

Na provedenom testiranju kandidat je ostvario broj bodova kako slijedi:

R.br.

Prezime i ime kandidata

Broj

bodova

1.

B.B.

2.

3.

1. Kandidat koji je pristupio testiranju ostvario je dovoljan broj bodova za prolaz.
  2. Izvješće se dostavlja ravnateljici škole na daljnje postupanje.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

OSNOVNA ŠKOLA MARE ŠVEL-GAMIRŠEK

KLASA: 112-04/22-01/1

URBROJ: 2196-62-01-22-4

U Vrbanji, 10. studenog 2022.

IZVJEŠĆE O PROVEDENOM POSTUPKU PISANE PROCJENE I VREDNOVANJA KANDIDATA ZA ZAPOŠLJAVANJE NA RADNOM MJESTU

– UČITELJ ENGLESKOG JEZIKA

I RANG LISTA KANDIDATA

1. Testiranju je pristupio 1 kandidat.
  1. Testiranje kandidata  započelo je u 11.00 sati te trajalo do 11:45 sati.

Na provedenom testiranju kandidat je ostvario broj bodova kako slijedi:

R.br.

Prezime i ime kandidata

Broj

bodova

1.

M.B.

5. Kandidat koji je pristupio testiranju nije ostvario minimalan broj

bodova. Te se usmeno testiranje neće provoditi.

POVJERENSTVO ZA VREDNOVANJE KANDIDATA

IZABRANA

Barbara Baotićmagistra primarnog obrazovanja s pojačanim engleskim jezikom, za radno mjesto učitelja/ice engleskog jezika na određeno nepuno radno vrijeme, do povratka na rad radnice s rodiljnog dopusta.

Ravnateljica:

Dara Brčić

objavio: Suzana Tomac   datum: 21. 11. 2022.

Ukupno: 252007