Završna ekskurzija učenika 7. razreda

Završna ekskurzija učenika sedmog razreda ostvarena  je  od 30.5. do 3.6.2019.godine. Prema planu, učenici su krenuli put Istre. Posjet  Karlovcu, Banjolama, Puli, Rijeci, Rovinju, Fažani, Aqvaparku Istralandia, Opatiji, Ogulinu ostavio je neizbrisiv trag i mnoštvo divnih trenutaka u prelijepoj Istri. Lijepo je vidjeti osmjeh na licima naših učenika i učitelja Mirele i Danijela, te donijeti zaključak kako je ova ekskurzija bila savršena.

Dragi sedmaši, najbolji ste! smileyHvala vam u ime učitelja i roditelja!

Izvješće popraćeno fotografijama u nastavku.

Izvješće sa završne ekskurzije učenika sedmog razreda

Polaskom 30.5.2019. u 7h ugodno smo putovali uz jednu pauzu do Karlovca gdje smo posjetili Javnu ustanovu Aquatika SLATKOVODNI AKVARIJ – KARLOVAC jedinstven u Europi čiju je izgradnja sufinancirana iz EU fondova. Zatim smo nastavili put do hotela u Banjolama, te se smjestili i navečer družili.Drugi dan 31. 5 2019. nakon doručka družili smo se sa drugim školama na sportskim terenima. Nakon ručka posjetili smo Pulu i njene znamenitosti Arena, Slavoluk vidjeli brodogradilište Uljanik, zatim smo se vratili u hotel kupali u bazenu i družili sa drugim školama.

Treći dan 1.6. posjetili smo Rovinj zbog izvanredne situacije  zbog odgode otvaranja aquaparka Istralandia za 2 lipanj odgodili smo odlazak i vratili se u hotel u Banjolama gdje smo se družili na unutarnjem bazenu.

Četvrti dan 2.6. zbog manje izmjene plana ujutro smo putovali do Fažane – brodom do NP Brijuna posjetili park, a zatim se vratili na ručak u Banjole i zatim je uslijedio put do Brtonigle – Aquapark Istralandia gdje su učenici uživali u pregršt različitih vodenih tobogana, bazena, umjetnih valova i sl. Nakon parka vratili smo se u hotel u Banjolama i družili se  uz glazbu.

Peti dan ujutro slijedila je odjava iz hotela, a prije toga su sve sobe dovedene u red pregledane kako se ne bi što zaboravilo. Nakon ručka slijedio je put do Opatije gdje smo vidjeli njene znamenitosti, te smo nastavili do Ogulina posjetiti Ivaninu kuću bajki, nakon čega smo nastavili put do Vrbanje.

Plan i program ekskurzije Istra (Banjole) koji je ostvaren u razdoblju od 30.5.2019. do 03.06.2019. putujući zajedno sa osnovnom školom iz Slakovaca u potpunosti je ostvaren na zadovoljstvo učenika i učitelja. Male promjene redoslijeda nisu utjecale na kvalitetu usluge, niti su uzrokovale nezadovoljstvo učenika, niti učitelja.Smještaj i hrana su na visokoj razini i u skladu sa očekivanjem, osoblje hotela susretljivo i kulturno. Na sva pitanja smo dobili pravovremene odgovore, upute i sl.

Voditelji učenika, Danijel Ćorluka i Mirela Kešinović

objavio: Dara Brčić   datum: 4. 6. 2019.