Božićna priredba

18 . prosinca 2018.  u školi je  održana svečana božićna  priredba. Tijekom programa nazočnima su se predstavili učenici prvog do osmog razreda i polaznici predškole s glazbenim i scenskim izvedbama.  Božićnu priredbu vodile su učenice osmog razreda Ana i Lara. Hvala organizatoricama priredbe Sanji i Suadi kao i svim našim učiteljima razredne i predmetne nastave koji su marljivo pripremali svoje učenike i prepoznali talent svakog od njih. Bez obzira na to jesu li pjevali, plesali, svirali, glumili, recitirali, najavljivali ili bili tehnička podrška, od srca zahvaljujemo svim sudionicima naše božićne svečanosti!

Fotografije i konferansa ovogodišnje božićne priredbe u nastavku.

Rijetko kad čovjek osjeti ljubav, sreću, toplinu i potrebu za bližnjima kao na Božić. Neka taj osjećaj prati i vas u ovo divno blagdansko vrijeme.

Lara: Bozic je, pjevajte!

Ana: Tako je! Pjevajte s nama! Prigrlite vama drage ljude, stavite ih uza sebe! Prigrlite i nase malisane i njihov veseli andjeoski poj!

Lara: Andjela poj! A andjeli, sto su? Andjeli su djeca, djeca slicna nama! Poslusajmo!

Ana: Šaljemo vam stihove umotane snijegom i dobrotom, šaljemo vam najljepše želje u ovoj noći okupanoj ljepotom.

Lara: I igru i glazbu! Da polete poput mekih pahulja i slete na vas dlan. Pahuljice…satkane od djecjeg smijeha i radosti.

Ana: Hvala i slava Bogu!

Lara: Aleluja!

Ana: Hvala Mu i slava sto nas je i ove noci okupio da velicamo nase male uspjehe. Zaplesimo u Njegovu cast.

Lara: Neka Božić donese čaroliju u vaše srce uz velike radosti. Neka vas Božji duh blagoslivlja snagom. Neka obećanje Božića donese vama i vašim najdražima beskrajne blagoslove.

Ana: Radujte se, narodi!

Lara: Dajite i primajte ljubav i zasigurno ćete imati radostan Božić! Zasigurno cete imati radostan cijeli zivot, jer sreca je najveca zelja zivota!

Ana: A nas je zadatak veceras, uciniti vas sretnima! A moze li biti vece srece od glazbe i plesa u nasim srcima?

Lara: Mir dolazi i ostaje kada živimo Božić svaki dan.

Ana: Neka mir bude vaš dar na Božić i vaš blagoslov tijekom cijele godine!

Lara: Ne samo ove tihe noci. Neka tišina ove svete noci donese vasem srcu mir u nadanju, radost u životu i ljubav za one s kojima živite! Tiha noc...

Ana: Dopustite da se Božić dogodi u vasim srcima, da se ljubav rodi svaki dan iznova, jer Božić postaje vidljiv u svakoj ljubavi među ljudima.

Lara: Za kraj smo ostavili jos malo glazbe i plesa da se oprostimo s vama rasplesanih srca i s pjesmom na usnama. Pamtite jos dugo ove sretne trenutke koje smo podijelili s vama, neka vas vode u zajednistvo i slogu svakoga dana.

Ana: Srce čovjeka smišlja put, ali Bog upravlja koracima njegovim! Sve što učinite i kud god da krenete, neka vam bude blagoslovljeno.

Lara: Na ovom svijetu nema ništa žalosnije nego probuditi božićno jutro i ne biti dijete. Zelimo vam da budete djeca svakoga dana, ne samo ovoga Bozica…da krocite putem djecjim korakom i razgaljene duse od smijeha i veselja. Da grlite, volite, smijete se i dajete poput nas…djece!

...Pogledali ste, poslušali glazbenu čestitku s najljepšim željama povodom nadolazećih blagdana, koju su za vas pripremili učenici i učitelji. Veliko hvala predstavnicima Općine Vrbanja i Djedu Mrazu na darovima za svu našu djecu. Hvala svim dragim ljudima koji su nas posjetili danas i pomogli da doživljaji u ovo predblagdansko vrijeme budu potpuni. Radostan, blagoslovljen Božić i sretnu 2019. godinu u ime svih učenika i djelatnika Škole.

ravnateljica Dara Brčić

Fotografije s priredbe su objavljene u galeriji slika.

objavio: Dara Brčić   datum: 28. 12. 2018.