Novi portal za razmjenu i nabavku knjiga

Danas je u školu stigao e-mail o još jednom portalu za razmjenu udžbenika.

Udruga Dijalog predstavila je prošli tjedan javnosti projekt Internet razmjene školskih knjiga koji je dobro prihvaćen od strane javnosti. Ideja projekta polazi od međusobne suradnje roditelja i međusobne razmjene školskih knjiga.

Na web stranici www.skolske-knjige.net svi koji traže knjige ili imaju školske knjige prijašnjih godina, a koje su upotrebljive mogu staviti oglas koje knjige traže i/ili koje knjige imaju za razmjenu. Na stranici su navedene sve knjige koje su uključene u nastavni sadržaj u osnovnim i srednjim školama u Republici Hrvatskoj prema popisu MZOŠ. Budući je riječ o Internet razmjeni projekt pokriva cijelu Hrvatsku.

Ukoliko Vaša škola ne organizira internu razmjenu školskih knjiga molimo da plakat obavijest o ovom projektu, koji je u prilogu, objavite na oglasnoj ploči u školi kako bi informirali što veći broj roditelja i učenika.
Ukoliko Vaša škola organizira internu razmjenu školskih knjiga putem plakata možete pozvati roditelje da nerazmijenjene knjige probaju zamijeniti preko Interneta - www.skolske-knjige.net

Obavijest o Internet razmjeni putem www.skolske-knjige.net možete postaviti i na vašoj web stranici a sve u cilju što lakšeg pronalaska puta do rabljenih udžbenika.

Nadamo se da ćemo ovim projektom omogućiti roditeljima nabavku školskih knjiga za svoju djecu na najjednostavniji i najpovoljniji način.

U prilogu šaljemo plakat obavijest (veličina A4) koju je potrebno isprintati i objaviti.

Za sve informacije možete nas kontaktirati na tel. 051 247 011 ili e-mail: skolskeknjige@gmail.com.

Unaprijed se zahvaljujemo na suradnji.

Za Udrugu Dijalog
Danijela Kažović

Rijeka, 24. kolovoz 2009.

Izvor: UDRUGA DIJALOG
razmjena knjiga-plakat1[1].pdf (42.17 KB)

objavio: IVAN ŠUŠNJARA   datum: 27. 8. 2009.