Pozivnica

Izvješće o provedenom školskom maskenbalu u nastavku. (pod opširnije)

IZVJEŠĆE O PROVEDENOM ŠKOLSKOM MASKENBALU

U ORGANIZACIJI 7. RAZREDA

Školske godine 2017./2018. Godišnjim planom predviđeno je održavanje školskog maskenbala u organizaciji razrednice, učenika i roditelja učenika 7. razreda. Za održavanje maskenbala odabran je ponedjeljak, 12. veljače 2018., u vremenu od 15:00 do 18:00 sati. Organizacijom maskenbala prikupljana su novčana sredstva za pomoć u ostvarivanju razredne ekskurzije 7. razreda koja će se održati u lipnju 2018.

Roditelji učenika 7. razreda pripremili su kolače i slana peciva, te sokove za konzumaciju i prodaju. Pomogli su i pri organizaciji i izvršenju samoga maskenbala.

Za vrijeme maskenbala odigrane su igre natjecateljskog karaktera nakon kojih su pobjednicima uručene vrijedne nagrade. Započeli smo igrom „Skakanje u vreći“ za koju je nagrada bila nogometna lopta, koju je osvojila učenica 8. razreda, Marija Župarić. Slijedilo je natjecanje u jedenju kolača s rukama iza leđa, gdje je veliki zidni sat osvojio učenik 6. razreda, Petar Lamešić. Nakon toga smo odigrali igru „Ples srdaca“ u kojoj je pobjednički par plesača iz 5. razreda, Antonija Iljić i Jakov Šabić, osvojio dvije torte, za svakoga po jednu. Nastavili smo zabavu prvim krugom izvlačenja tombola, pri čemu su nam pomogli učenici 1. razreda. Pretposljednja aktivnost bio je izbor za najbolje maske. Peteročlana komisija, koju su činili nastavnici i roditelji, izabrali su učenicu male škole Elenu Divković za najbolju masku od male škole do 4. razreda i učenicu 5. razreda Paulu Ćosić za najbolju masku od 5. do 8. razreda. Maskenbal smo priveli kraju drugim krugom izvlačenja tombola.

Učenici, roditelji i razrednica 7. razreda zahvaljuju svima na dolasku i podršci našeg maskenbala, učiteljima, tehničkom osoblju, roditeljima i djeci, a posebno našim dragim donatorima: Ilić-Šumarstvu d.o.o., Općini Vrbanja, JET-SET d.o.o., Fruk d.o.o., vlč. Tomislavu Lasiću, Cvjećarnici „Pavičić“, o.p.g. Veselčić na novčanoj pomoći i mnogim drugim obrtnicima koji su donirali svoje usluge. Bez svih vas naš maskenbal ne bi bio toliko uspješan.

razrednica, Kristina Bajrić

objavio: Dara Brčić   datum: 9. 2. 2018.